Види кайтів

[vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Каркасні змії

Конструкція

Каркасний змій має легкий каркас, який забезпечує утримання крила та надання йому необхідної форми. Для каркасу, залежно від розміру та місця виготовлення змія, використовують розщеплений бамбук, соснові рейки, вуглепластикові або алюмінієві трубки та інші легкі і пружні матеріали.

Крило каркасних зміїв звичайно одношарове, що не дозволяє отримати аеродинамічний профіль високої якості, тому такі змії за підйомною силою поступаються безкаркасним зміям зі сформованим профілем крила.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2170″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Прямокутний змій

Прямокутний змій має каркас з двох схрещених ребер, які утримують крило у формі прямокутника. Облаштовується хвостом.

Характеризується низькою стабільністю польоту і підйомного силою, але завдяки простоті і малій масі каркасу може використовуватись в слабкий вітер.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2171″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Ромбовидний змій

Ромбовидний змій має каркас з двох схрещених ребер, які утримують крило у формі дельтоїда. Передній трикутник крила змія завжди менший у висоту. Ромбовидний змій звичайно облаштовується хвостом.

Характеризується прийнятною стабільністю польоту і підйомною силою.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2172″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Дельта-змій

Дельта-змій має конструкцію, наближену до дельтаплану. Каркас складається з чотирьох (в окремих випадках — п’яти) ребер — центрального поздовжнього, яке утримує центральні передню і задню точки крила, поперечного (або поперечних для п’яти ребер), яке утримує бокові ребра, і власне бокових ребер, які утримують передні кромки крила. Бокові ребра звичайно не приєднуються до переднього краю центрального поздовжнього ребра, що робить конструкцію змія напівжорсткою.

Характеризується високою стабільністю польоту без хвоста і прийнятною підйомною силою. Призначений для використання в умовах відносно сильного вітру.

[/vc_message][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2173″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Роккаку-змій

Роккаку-змій має каркас з одного поздовжнього і двох поперечних ребер, які утримують крило у формі видовженого у поздовжньому напрямку шестикутника. Поперечні ребра додатково вигинаються стяжками животом донизу для покращення стабільності польоту (заднє — більшою мірою).

Характеризується доброю стабільністю польоту і підйомного силою, але чуттєвий до жорсткості каркасу. Призначений для використання в умовах слабкого вітру.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2175″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Безкаркасні змії

Безкаркасний змій набуває необхідної жорсткості за рахунок тиску, який попередньо створюється у герметичному балоні або набігаючим повітрям у мішковидній оболонці під час використання. Його форма забезпечується складною системою внутрішніх перегородок і вуздечки.

За рахунок об’ємної структури крила та геометрії поперечного перерізу профілю такі змії мають відносно високі показники питомої підйомної сили на одиницю площі приблизно в 2 рази більшу за кращі зразки каркасних зміїв, що дозволяє їх використання як тяглових у спорті, для підйому спеціального обладнання або інших безкаркасних зміїв.

Безкаркасний змій зручний для транспортування, але складний у виготовленні та налаштуванні.

Розмір безкаркасних зміїв може сягати десятків метрів.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2174″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Коробчатий змій

Коробчатий змій складається з каркасу, утвореного чотирма поздовжніми ребрами паралелепіпеду і скріплених хрестовидними розпірками. Поздовжні ребра несуть два прямокутних крила.

Існує модифікована версія змія з додатковими боковими трикутними крилами, які кріпляться на бокові поздовжні рейки і розносять передньою горизонтальною рейкою хрестовини.

Характеризується високою стабільністю польоту в широкому діапазоні швидкостей вітру. Змій з додатковими боковим крилами має збільшену підйомну силу.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2176″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Некеровані змії

Некеровані змії завжди мають вуздечку з одним місцем кріплення леєра. Тим не менше, такі змії можуть облаштовуватись спеціальними засобами, що дозволяють автоматично змінювати кут атаки змія при зміні сили вітру.

Завдяки застосуванню лише одного леєра такі змії нечутливі до якості леєра і можуть підніматись на сотні метрів.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2177″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_message message_box_color=”sky” icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right”]

Керовані змії

Керовані змії мають вуздечку з декількома місцями кріплення леєра, що дозволяє виконувати окремі пілотажні фігури. Керованість змія досягається за рахунок зміни кутів атаки окремо для лівої або правої частин крила або перерозподілу сили утримання між різними точками кріплення.

Через застосування декількох леєрів такі змії не можуть підніматись на значні висоти.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]