Про фестиваль

Міжнародний фестиваль повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival-2018 пройде на півдні України з 15 по 21 травня 2018 року, з головною подією 18 та 21 травня на березі річки Південний Буг біля села Трихати Миколаївського району Миколаївської області.

Вдруге в історії незалежної України відбудеться фестиваль повітряних зміїв зі статусом “міжнародний”! Головними гостями фестивалю стануть фахівці світового рівня з повітряних зміїв з країн Європи та Азії.

У програмі фестивалю буде представлено запуск різноманітних, найвидовищніших і найяскравіших повітряних зміїв з різних куточків світу, яких ще не доводилося бачити в Україні. Професійні педагоги презентують майстер-клас із власноручного створення повітряних зміїв для бажаючих долучитися до основ змієнавтики – науки про виготовлення і запуск повітряних зміїв.

На відкритому повітрі біля села Трихати розгорнеться феєричне дійство у колоритному національному стилі, а саме концертно-розважальна програма за участю зіркових груп та талановитих колективів співу та танцю, ігри, конкурси, ярмарок hand-made та національної кухні, різнобарвні арт-об`єкти, тантамарески та багато іншого…

Сюрпризи для всіх:
19 травня – діджей-арт шоу

20 травня – зірка української естради СВІТЛАНА ТАРАБАРОВА

Культивування у свідомості людей принципів мирного життя на планеті, сімейних цінностей, толерантності, дружелюбності, згуртованості навколо спільної ідеї – це запорука розвитку громадянського суспільства та зростання успішних поколінь.