КАЙТ ФЕСТ -2019 – яким він буде?

Вже третій рік поспіль Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival» даруватиме незабутні емоції своїм учасникам та гостям. В цьому році фестиваль триватиме цілих три дні, з 17 по 19 травня!

 

“Регламент фестивалю розширився, стало більше всього цікавого і нам вже просто мало двох днів.  Один день – ми вирішили віддати під Всеукраїнські змагання із запуску кайтів серед учнівської молоді, вихованців обласних та міських центрів науково-технічної творчості. Очікуємо біля 15 команд зі всієї України.” –  Тетяна Безмощук, організатор фестивалю, голова громадської організації “Сила Єднання”.

І всі ці три дні, як обіцяють організатори, не занудьгуєш. Головна феєрія, без сумніву – повітряне шоу від професіоналів-кайтерів. В цьому році планується залучити біля 9-ти іноземних команд та 6-ти українських.

А для тих, хто бажає оволодіти мистецтвом створення повітряних зміїв, в рамках фестивалю відбудеться низка майстер-класів по їх виготовленню. Вчити тонкощам в цій справі будуть кращі кайтери із зарубіжжя та України.

Для дітей та батьків передбачена велика ігрова зона, атракціони, зона фудкорту і багато-багато інших цікавинок, тобто усім відвідувачам фесту будь-якого віку буде чим зайнятися.

Ми очікуємо великий наплив гостей цьогоріч. Адже наш еко-фестиваль вже на слуху, він має свою цілком заслужену репутацію. В минулому році захід відвідали більше 30 тисяч людей: приїжджали цілими сім’ями, відпочивали на природі під гарну музику, милувалися гігантськими повітряними зміями, просто гарно проводили час.  Я впевнений, що цими незабутніми враженнями вони поділилися із друзями, тому 50-60 тисяч людей досить реальна цифра. Адже аналогів кайт-фестивалю такого масштабу в Україні просто немає. Цей яскравий та незвичайний захід має величезний потенціал для творчого розвитку дітей та дорослих” – Андрій Нерода, організатор фестивалю.

Очікуючи на таку кількість людей на цьогорічному фестивалі повітряних зміїв  планується облаштування більше 70-ти торгівельних точок з їжею та сувенірами на будь-який смак та гаманець.

“Для зручності гостей ми створимо не одну,  а цілих три фуд-зони в різних куточках території фестивалю. Врахуємо і побажання людей щодо збільшення місць, де можна буде сховатися від сонця,  облаштування місць для стоянки автотранспорту тощо. Хочеться створити більше комфорту для наших відвідувачів,” – Андрій Нерода, організатор фестивалю.

Один із сюрпризів фестивалю – зірковий гість. Нагадаємо, що в минулому році “запалювала” співачка Світлана Тарабарова. А ось у цьому році відвідувачі фесту самостійно можуть вибрати зірку. Вже триває активне голосування між гуртом MOZGI и DZIDZO.

“Усі ці роки організатором фестивалю виступає громадська організація “Сила Єднання”. Ми, як громадський проект, хочемо почути думки та ідеї наших відвідувачів, для нас це дуже важливо! Зараз ми запустили он-лайн опитування. За допомогою нього хочемо дізнатися, що сподобалося на минулорічних фестивалях, що треба покращити, чого очікують.  Це гарний фіводбек, який допоможе нашому заходу стати ще кращим. Також при виборі зірки на гала концерті ми будемо враховувати точку зору людей – тому і це питання виставили на голосування. – Тетяна Безмощук, організатор фестивалю.

 

Підготовка до наступного фестивалю вже в активній фазі: ведуть перемовини про співпрацю із представниками влади різних рівнів та бізнесу.

“Три стовпи, на яких організаційно тримається кайт-фест – громадськість, бізнес та влада. Завдяки підтримці губернатора Миколаївської ОДА Олексія Савченка, голови Миколаївської облради Вікторії Москаленко, голови Ольшанської ОТГ Сергій  Новака,  директора філії “Югцемент” Андрія Навроцького та багатьох інших наших партнерів, нам вдалося провести фестиваль повітряних зміїв вже на зовсім іншому рівні, ніж це було у 2017 році. Тому сподіваємося, що і в цьому році наша співпраця буде такою ж результативною, як і в минулих роках,” Тетяна Безмощук, голова громадської організації “Сила єднання”.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.