Кайтер з Індії допомагатиме в організації фестивалю

Для влаштування «Tryhutty International Kite Festival» в цьому році головні організатори Тетяна Безмощук та Андрій Нерода привернули досвідченого кайтера з Індії – Мехула Патака.

 

Іноземець вже прибув на Миколаївщину і зараз активно працює, як організатор команди.

“У Мехула величезний досвід організації подібних заходів. Для прикладу – один з останніх кайт-фестивалів, який він організував, прийняв більше мільйона відвідувачів. Ми надзвичайно вдячні Мехулу за те, що він прийняв запрошення та  буде разом з нами працювати над цьогорічним кайт-фестом” – Тетяна Безмощук, головний організатор «Tryhutty International Kite Festival».

“Місцеві жителі відкрили для себе фестиваль і це їм подобається і надихає. Фестиваль розширюється, і за сучасними мірками, я вніс би його до десятки кращих фестивалів по всьому світові. Я відвідав 18 країн, в яких запускав свої кайти. З усіх країн, розташованих біля Чорного моря, в Україні – наймасштабніший фестиваль. Я впевнений, що  «Tryhutty International Kite Festival» має всі шанси невдовзі увійти до ТОП 5-ки фестивалів світу” – сказав Мехул Патак, кайтер з Індії.

відео: inshe.tv

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.