“Всього і побільше!” – організатори обіцяють максимальный комфорт для відвідувачів

Директор івент-агентства “Супер-свято” та головний організатор фестивалю Андрій Нерода зазначив в ході прес-конференції, що в минулому році реальність перевищила найсміливіші сподівання – приїхало більше 35 тисяч осіб.

Тому в цьому році робота по організації інфраструктури для комфорту відвідувачів продовжується.


За його словами, в цьому році територія, на якій проходитиме фестиваль, буде масштабнішою. Запланована зміна локації, з’явиться більше парасольок, наметів, в яких люди зможуть сховатися від сонця. Вхід на фестиваль, як і в попередні роки, буде безкоштовним.

 – Повністю змінимо локацію, поділимо її на сектори, буде більше місця для людей, більше парасольок, наметів, де можна буде сховатися від сонця. Вхід на фестиваль буде безкоштовним, як і завжди. У минулому році бюджет фестивалю був півтора мільйона, ми цього не приховуємо. Всі кошти, витрачені на фестиваль, – це партнерські гроші. Якщо зараз бюджет буде більше, це не означає, що ми з бюджету будемо «качати гроші», це означає, що нами цікавляться партнери і великі бренди звертають на нас увагу, – підкреслив Андрій Нерода.

Відео: Nikvesti

Фото: прес-служба фестивалю, NikLife

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.