В рамках кайт-фестивалю відбудуться Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді

Глава ГО «Сила Єднання» Тетяна Безмощук, яка є головним організатором «Tryhutty International Kite Festival», розповіла, що в цьому році фестиваль буде проходити вже не два, а три дні.

 

“Ми хочемо розвіяти всі сумніви щодо того, що фестивалю не буде. Ми як організатори заявляємо, що фестиваль відбудеться з 17 по 19 травня в селі Трихати. В цьому році ми плануємо вже не два, а три дні святкування. Це пов’язано з тим, що один день ми виділяємо для проведення Всеукраїнських змагань з запуску повітряних зміїв серед учнівської молоді. Ми очікуємо понад 10 команд, які з’їдуться з різних куточків України, проведуть змагання і вже наступні два дні пройдуть в звичайному фестивальному ритмі” –  Тетяна Безмощук.

Олег Сільченко – головний суддя Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв, голова методичної Ради повітряних зміїв України, зазначив, що надзвичайно важливо те, що діти з усієї України мають нагоду не лише приїхати на змагання на Миколаївщину, в Трихати, а й на рівних позмагатися та перейняти досвід у професійних кайтерів  з інших країн світу.

“Саме навчання дітей конструюванню повітряних зміїв – це перший крок до авіамоделювання, освоєння технічних професій, майбутніх інженерів та конструкторів. А як відомо, такі знання та здібності дуже цінуються на світовому ринку праці” – Олег Сільченко.

Відео: Nikvesti

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.