“Разом ми зможемо розвинути туризм в регіоні” – організатори «Tryhutty International Kite Festival» зустрілися зі студентами

Кайтер із індії, Мехул Патак разом із Тетяною Безмощук, головним організатором «Tryhutty International Kite Festival» поспілкувалися зі студентами Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв.

Так, зокрема іноземний гість розповів, як проходять подібні заходи в у нього на батьківщині – в Індії.

“В Індії кайт-фестивалі фінансуються за рахунок держави. Масштаб великий, ось для прикладу, один з останніх кайт-фестивалів, який я організовував прийняв більше мільйона відвідувачів.Також багато іноземних бізнесменів інвестують в наш фестиваль, започатковуючи свої справи, і цим самим – розвиваючи нашу туристичну галузь.  Ваш фестиваль показує дуже добру тенденцію до розвитку, буду радий завітати до вас !” – Мехул Патак.

 

Також пан Мехул розповів, що в Індії існує ціла культура кайтингу – і дорослі і діти полюбляють майструвати та запускати повітряних зміїв.

Майстер-клас з виготовлення кайтів в Індії

“Свій перший кайт я зробив, коли мені було 3-4 роки, чим дуже здивував свою маму і всю родину” – Мехул Патак.

Тетяна Безмощук запросила студентську молодь до співпраці, адже участь у Міжнародному фестивалі дає величезні можливості для розвитку.

“Миколаївщина на сьогодні –  центр кайтингу в Україні. Наше завдання  – зберегти цей бренд. Адже саме за рахунок таких ось івентів, фестивалів, ми можемо залучати спонсорів до розвитку нашого туристичного краю. Можу з гордістю сказати, що іноземці вже шикуються у чергу, аби прийняти участь в «Tryhutty International Kite Festival -2019»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.