Фестиваль співпрацює із “Школою волонтерів”

В рамках загальноміського проекту “Школа волонтерів” відбулася зустріч головних організаторів «Tryhutty International Kite Festival» Тетяни Безмощук та Андрія Нероди з педагогами та учнями шкіл міста.

Зазначимо, що даний проект дає можливість вчителям, а в подальшому –  вихованцям позашкільних закладів освіти міста Миколаєва розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у всіх сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами  регіону, зробити власний внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні. Наразі триває робота над тим, аби цей проект буде затверджений на всеукраїнському рівні. До речі, саме Миколаїв може стати першим містом де такий проект буде діяти.

Організатори «Tryhutty International Kite Festival» розповіли про плани на цьогорічний фестиваль, а також відзначили важливу роль волонтерів в процесі організації заходу.

Також на зустрічі був присутній гість із Індії, досвідчений кайтер – Мехул Патак. Іноземець і цьому році допомагатиме з організацією «Tryhutty International Kite Festival». Мехул розповів про свою міжнародну діяльність та поділився досвідом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.