INTERNATIONAL KITE FESTIVAL «SOUTH WIND»
Тел. (095) 806 79 74 (Viber, WhatsApp, Telegram)

“Tryhutty International kite festival” офіційно став частиною фестивального життя світу

Фестиваль “Tryhutty International kite festival” внесений до всесвітнього АКА і європейського  календарів. Іноземці оцінили високий рівень та масштабність заходу і фестиваль “Tryhutty International kite festival” став частиною фестивального життя світу.

 

Інформацію про фестиваль в Трихатах відтепер можна знайти на офіційних сайтах American Kitefliers Association в розділі “Календар” та kitecalendar.co.uk .

“Зі свого боку, як організатори, ми намагаємося зробити все аби фестиваль пройшов за усіма міжнародними вимогами та правилами для подібних заходів. Внесення фестивалю “Tryhutty International kite festival” до всесвітнього та европейського календарів проведення кайтфестів є своєрідним маячком для міжнародної кайт спільноти, що захід є легальним і заслуговує довіри. Крім того, це своєрідне запрошення для тих, хто має намір приїхати до України і взяти участь у фестивалі – Тетяна Безмощук, головний організатор фестивалю “Tryhutty International kite festival” та голова ГО “Сила Єднання”.


Для довідки: Американська Асоціація Кайтерів (American Kitefliers Association- АКА) була заснована в 1964 році Робертом М. Інграхамом з Нью-Мексико. Зараз, з тисячами членів у 25 країнах, він є найбільшою асоціацією кайтерів у світі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top