З кайтами на захист клімату!

14 березня відбувся майстер-клас з виготовлення кайтів  для студентства Миколаєва від організаторів фестивалю “Tryhutty International Kite Festival-2019”.

Захід пройшов в рамках підготовки до Глобального кліматичного страйку. Сьогодні молодь вчилася майстерності конструювання повітряних зміїв власноруч.

“Миколаїв приєднується до Глобального кліматичного страйку: студенти Чорноморського національного університету, Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського  та Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури об’єднуються, щоб нагадати політикам, що потрібно негайно діяти заради збереження клімату та майбутнього. Також ми вирішили запустити в небо під час акції кайти, як  символ боротьби за нашу здорову планету “ – Наталія Ришкова, ініціатор акції “Глобальний кліматичний страйк за майбутнє в Миколаєві”, викладач Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

За три години майстер-класу студенти дізналися від Тетяни Безмощук про історію виникнення та використання кайтів, про фестивальний рух повітряних зміїв в світі та в Україні. І, звичайно, навчилися самостійно виготовляти кайти.

“Ми хочемо показати цією акцією, що на першому місці зараз для нас стоять саме кліматичні проблеми – глобальне потепління, забруднення повітря та води. Ми зробили повітряні змії і написали на них наші гасла. Сподіваємося привернути увагу таким чином політиків”  – Тетяна Назаренко, студентка, активістка акції “Глобальний кліматичний страйк за майбутнє в Миколаєві”.

“Вже минуло майже 3 роки як Україна вперше приєдналася до міжнародної спільноти кайтингу, і щороку кількість людей, які цим займаються, збільшується. Приємно спостерігати, що наша молодь активно долучається і розвивається в цьому напрямку. Сьогоднішній захід – цьому підтвердження. Впевнена, що молодіжному рухові кайтингу в Україні бути! – Тетяна Безмощук, головний організатор  «Tryhutty International Kite Festival» , голова ГО “Сила Єднання”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.