INTERNATIONAL KITE FESTIVAL «SOUTH WIND»
Тел. (095) 806 79 74 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Положення про Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

(Завантажити положення)

ЗАТВЕРДЖЕНО

Голова ГО «Сила Єднання»

10 січня 2019 року № 1

Положення

про Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

«Tryhutty International Kite Festival»

І. Загальні положення

 1. Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival» (далі – Фестиваль) – це відкритий захід, що проводиться з метою підтримки та розвитку науково-творчих здібностей дітей та дорослих, зростання їхньої спортивно-технічної майстерності та задоволення потреб у творчій самореалізації, популяризації творчого, інтелектуального і технічного розвитку учнівської та студентської молоді України, створення умов для обміну досвідом з управління та конструювання повітряних зміїв, міжнародного співробітництва, пропаганди здорового способу життя та культурного сімейного дозвілля.
 1. Організатором Фестивалю є громадська організація «Сила Єднання». Захід проходе за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації (далі – облдержадміністрація), управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, департаменту науки та освіти облдержадміністрації, Ольшанської селищної ради.
 1. Основні завдання Фестивалю:
 • пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської та студентської молоді;
 • стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку учнів та молоді, зростання їх спортивно-технічної майстерності;
 • подальший розвиток, популяризація та пропаганда науково-технічної творчості, модельних видів спорту серед дітей та молоді;
 • збільшення мережі модельно-конструкторських гуртків та залучення їх вихованців до участі у різних змаганнях із спортивно-технічної творчості;
 • підвищення престижу позашкільної освіти, привернення уваги широких кіл громадськості до проблем зайнятості дітей у позаурочний час;
 • підведення підсумків роботи гуртків конструювання повітряних зміїв  та обмін досвідом між учасниками Фестивалю;
 • організація змістовного дозвілля для дітей та молоді, розвиток нового напрямку сімейного відпочинку;
 • відкриття туристичного сезону Миколаївщини.
 1. Фестиваль має власні символіку та атрибутику.
 1. Дозволяється використовувати символіку в інформаційних цілях з метою розповсюдження інформації про Фестиваль, його заходи, організаторів та офіційний сайт Фестивалю. В будь-яких інших цілях, використання офіційної символіки можливе лише з письмового дозволу організаторів Фестивалю.
 1. Фестиваль має офіційний веб-сайт www.kitefest.info
 1. На офіційному веб-сайті розміщуються матеріали, що мають стосунок до підготовки і проведення Фестивалю, офіційна символіка, прес-релізи, умови участі, програма заходу, новини Фестивалю, графічна і мультимедійна інформація, форми для зворотного зв’язку, інформація про спонсорів та партнерів Фестивалю, тощо.
 1. Охорона та захист авторських прав щодо матеріалів розміщених на веб-сайті здійснюється відповідно до законодавства України.
 1. Усі учасники Фестивалю до початку його проведення повинні ознайомитися з порядком і правилами його проведення, видами та формами його морального та матеріального заохочення тощо.
 1. Учасники Фестивалю повинні дотримуватися вимог щодо його проведення.

II. Порядок проведення фестивалю

 1. Фестиваль проводиться у два етапи:

І етап – проводиться у термін з 15 по 16 травня 2019 року, протягом якого здійснюється з’їзд та реєстрація учасників Фестивалю, відбуваються локальні запуски повітряних зміїв на території Миколаївщини;

II етап – проводиться у термін з 17 по 19 травня 2019 року, протягом якого проводяться заходи з запусків повітряних зміїв, підбиваються підсумки Фестивалю та нагороджуються переможці.

 1. Фестиваль проводиться на території села Трихати Миколаївського району Миколаївської області.
  1. В рамках Фестивалю проводяться:
  • показові запуски різноманітних і найяскравіших повітряних зміїв від міжнародних та вітчизняних фахівців, а також інших учасників Фестивалю;
  • всеукраїнські змагання із запусків повітряних зміїв серед учнівської молоді (далі – змагання із запусків повітряних зміїв);
  • фестиваль талантів «МИРНЕ НЕБО» (Положення);
  • тематичні майстер-класи, у т.ч. із виготовлення повітряних зміїв власноруч;
  • концерти професійних та аматорських колективів, зірок української естради;
  • розважально-анімаційна програма для дітей та дорослих;
  • екскурсійна програма визначними місцями Миколаївщини для учасників Фестивалю;
  • ярмарок;
  • заходи з популяризації активного та здорового способу життя та інші заходи.
 1. Для підготовки та проведення Фестивалю створюється організаційний комітет (далі – Оргкомітет), склад якого визначається організаторами Фестивалю та затверджується головою громадської організації «Сила Єднання».
 2. Основними завданнями Організаційного комітету є:забезпечення і підготовка проведення Фестивалю;залучення партнерів, спонсорів, учасників і відвідувачів до участі у Фестивалі;прийом, реєстрація заявок від претендентів на участь у Фестивалі;затвердження списку учасників Фестивалю;формування волонтерської команди для підготовки, організації, і проведення Фестивалю;робота над результатами після завершення Фестивалю тощо.
 3. Участь у Фестивалі може прийняти будь-яка особа. До участі у змаганнях із запусків повітряних зміїв допускаються моделісти згідно Положення про змагання.
 4. Для участі у Фестивалі необхідно заповнити реєстраційну форму заявки на офіційному веб-сайті Фестивалю. Реєстрація на сайті не дає 100% гарантію щодо участі у Фестивалі. Відбір учасників здійснюється на розсуд Організаторів.
 5. Під час проведення Фестивалю, обробка персональних даних заявників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Scroll to Top